رویه‌های ارسال سفارش

تلاش تیم بهارفران این است که در بهترین زمان ممکن سفارشات را در تهران و شهرستان به دست شما برساند.

تحویل اکسپرس بهارفران چیست ؟

بهارفران در شهر تهران اقدام به تحویل سریع سفارشات در کمتر از ۲۴ ساعت نموده است. به این صورت که قبل از ارسال از طرف تیم بهارفران با شما مشتریان عزیز تهرانی تماس تلفنی برقرار می‌شود. اگر در محل تحویل سفارش در آن ساعت هیچ مشکلی نداشته باشید؛ به موقع بسته به دست‌تان خواهد رسید.

سفارشات شما مشتریان عزیز برای اینکه از کیفیت بالای و مطلوبی برخوردار باشد؛ ما در تیم بهارفران از روش تولید بهنگام استفاده می‌کنیم. یعنی هیچ بسته‌ای از قبل آماده نمی‌شود؛ بلکه بعد از مشخص شدن سفارشات تا ساعت ۱۲ نصف شب روز سه‌شنبه، در روز چهارشنبه تولید و پنج‌شنبه هم به دست مشتریان تهرانی می‌رسد.

کالای خریداری شده در انبار بهارفران در همان لحظه موجود نمی‌باشد. پس همیشه قبل از روز سه‌شنبه سفارشات خود را در سایت ثبت نمایید؛ همچنین به صورت آنلاین مبلغ فاکتور سفارش را با داشتن رمز دوم کارت بانکی پرداخت نمایید.

 

 

توجه:

  • در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند آخر سال (اسفند ماه) شاید زمان ارسال و امکان آن متفاوت باشد.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش:

  •  لازم به ذکر که هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال بهارفران حتما کارت شنایی معتبر همراه داشته باشید.پ
  • کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا حساب کاربری باشد، در غیر این‌صورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.
  • همکاران بهارفران اجازه ورود به ساختمان را ندارند؛ موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.
  • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست.
  • هینه ارسال هر چندتا بسته برای کل ایران ۱۵هزار تومان می‌باشد.

 

 در صورتی که شما در کلان شهر تهران سکونت ندارید؛ سفارش‌تان تحت پوشش اکسپرس بهارفران نیست. سفارش شما با پست پیشتاز و طی ۴ تا ۷ روز کاری تحویل شما خواهد شد.