درباره تیم بهارفران

خدماتی که ما توانسته‌ایم با حمایت و اعتمادتان در این فروشگاه اینترنتی به مشتریان عزیز و وفادار خودمان ارایه ‌دهیم.

فاطمه تاجیک

فاطمه تاجیک

 

  • مدیر فروشگاه اینترنتی بهارفران
  • فوق‌لیسانس مدیریت صنعتی
  • مدیر عامل شرکت سلامت فران
  • دانشجوی آکادمی کسب و کار مدیر آینده
  • هفت سال سابقه کارمندی شرکت 

داستان تولد فروشگاه اینترنتی بهار فران

من فاطمه تاجیک، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی، متولد ۶۵ هستم. می‌خواهم داستان اینکه چطور ایده اولیه بهارن فران شکل گرفت را بازگو کنم.

قبل اینکه مادر بشوم، هفت سال تجربه کارمندی در یکی از شرکت‌های خصوصی رو داشتم. به شدت علاقه مند کار و مشتاق یادگیری بودم، در اوایل سال ۹۶ وقتی که مادر شدم؛ لذت مادری شدن تا حدی بود که علی رغم میل باطنی‌ام، دیگر به کارمندی فکر نکردم.

با شروع دادن غذای کمکی به فرزندم، یک سری دغدغه‌های این چنینی که غذای سالم و مناسب برای رشد و افزایش هوش فرزندم در ذهنم شکل گرفت. در همین موقع‌ها با تحقیقی که مدام انجام می‌دادم با سویق و ارزش غذایی بالای آن آشنا شدم.

تا اینکه رفتم سراغ نحوه تهیه سویق، با حساسیت تمام و برای اطمینان خاطر از سلامت و صحت تاثیر سویق که همه مراحل را خودم از صفر تا صد انجام دادم. بعد از مدتی تاثیر شگفت‌انگیز آن را در رشد فرزندم به چشم دیدم.

در همین حال بعد از مدتی و مشاهده رضایت پزشک اطفال از روند رو به رشد دخترم بدون مصرف مولتی ویتامین‌ها تصمیم گرفتم؛ که در مسیر کارآفرینی و ارزش آفرینی برای مامان‌هایی مثل خودم یک قدم جدی بردارم.

همه تلاش تیم بهارفران را با جدیت به کار بستیم؛ تا با بسته بندی و عرضه بهداشتی، محصولی را متناسب با شأن مشتریان و مطابق با نیاز تغذیه‌ای کودکان سرزمین‌مان عرضه کنیم و در همین زمان هم موفق به گرفتن جواز تاسیس از جهاد کشاورزی و ثبت برند تجاری “بهار فران” شدیم.

انواع محصولاتی که در تیم بهارفران ارایه می‌گردد:

هدف سازمانی تیم بهارفران

امید است به یاری خدواند و با شعار « تغذیه سالم تضمین آینده سالم» گامی مهم در افزایش سلامت فرزندان سرزمینمان ایران برداشته باشیم و همچنان پرقدرت تا رساندن سویق بهارفران به تغذیه سالم جهانیان به راهمان ادامه دهیم.

مجوزهایی که تیم بهارفران تاکنون اخذ نموده هست: